Andrzej Burawski

Andrzej Burawski

Właściciel/Projektant

Kilka słów o Projektancie oraz marce Delicious Concept

Twórca marki Delicious Concept – Andrzej Burawski to człowiek z pasją, uzależniony od dobrego designu. Na co dzień architekt, współwłaściciel biura projektowego. Z jego pasji tworzenia powstała firma, w której wyczucie formy i estetyki przekładane jest na projektowanie mebli.
Andrzej Burawski proponuje zupełnie nowe podejście do projektowania mebli, inspirując się projektowaniem architektury, gdzie ważny jest każdy detal, element, kolor, proporcje, otoczenie i przede wszystkim – dostosowanie całości do Twoich osobistych wymagań.
Delicious Concept to marka łącząca innowacyjne podejście do wzornictwa oraz nieograniczone możliwości tworzenia. Nie ma tu miejsca na typowe rozwiązania, kolekcje mebli, czy komponowanie z gotowych elementów. Każdy detal jest indywidualny, odpowiadający potrzebom nawet najbardziej wymagających Klientów. Wzory przedstawione na stronie mogą być początkiem drogi do stworzenia Twoich idealnych mebli.
Tylko z Delicious Concept możesz uczestniczyć w powstawaniu swojego unikalnego projektu. Wybór naszej marki to zarazem gwarancja niepowtarzalności i elitarności. Każdy mebel powstaje w limitowanej wersji, a do jego wykonania wykorzystujemy materiały najwyższej jakości.

Delicious Concept to meble odpowiadające na Twoje potrzeby. To meble dedykowane Tobie.